We are looking for a
Windows/Linux Administrator (Wsparcie użytkowników wewnątrz firmy)

Kraków Office (Poland)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się świadczeniem usług IT wewnątrz organizacji, administrowaniem systemami Windows, Linux, administrowaniem innymi systemami i usługami, tworzeniem dokumentacji, prowadzeniem wewnętrznych projektów.
Zadania:

  • Świadczenie usług z zakresu IT Helpdesk
  • Administracja serwerami i domeną Active Directory
  • Administracja Linux
  • Zarządzanie i nadzór nad dokumentacją infrastruktury sieciową i urządzeniami sieciowymi
  • Inicjowanie działań zwiększających bezpieczeństwo systemów i poufności informacji

Wymagania

  • Znajomość zagadnień sieciowych i ich zabezpieczeń
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Windows Server, Linux (Centos)
  • Gotowość do pracy w IT helpdesk
  • Umiejętność prowadzenia projektów IT
  • Dobra znajomość języka angielskiego

mile widziana:

  • Znajomość Postfix, budowa i zarządzanie centrami certyfikacyjnymi, zarządzanie VPN
  • Certyfikacja Microsoft, Cisco, Linux

Oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę w pracy, owoce, imprezy firmowe oraz pyszną kawę z ekspresu
  • Atrakcyjną lokalizację w centrum miasta (3 min. piechotą do najbliższego przystanku tramwajowego)

How to Apply?

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
it.jobs@argosmultilingual.com@argosmultilingual.com

z kodem w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w umowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji warunków umowy o dzieło podpisanej z ARGOS Translations Sp. z o.o., ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków, Polska (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. i Polityką prywatności Argos Translations Sp. z o.o., dostępną pod adresem http://www.argosmultilingual.com/privacy-policy).

Please include the following statement: I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of this and future recruitment processes at ARGOS Translations Sp. z o.o., ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków, Poland (in accordance with the Polish Personal Protection Act of 10.05.2018 and Argos Translations Sp. z o.o Privacy Policy located at http://www.argosmultilingual.com/privacy-policy). ”