We are looking for a
Stażysta w dziale Lokalizacji

Kraków Office (Poland)

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku będzie polegała na pomocy w przygotowywaniu plików do projektów tłumaczeniowych, sprawdzaniu i weryfikowaniu ich po procesie tłumaczenia, przygotowywaniu środowiska projektowego zgodnie z instrukcjami oraz wykonywaniu innych zadań związanych z projektami tłumaczeniowymi.

Wymagania

  • dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi różnych edytorów tekstu i innych narzędzi do obróbki plików tekstowych
  • podstawowa znajomość środowiska Visual Studio .NET
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność i przykładanie wagi do szczegółów
  • zdolność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych

Mile widziane:

  • znajomość innego języka obcego
  • znajomość programów graficznych
  • znajomość programów CAD
  • znajomość języków programowania C#, VBA

Oferujemy

  • płatny staż w międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę w pracy, imprezy firmowe oraz pyszną kawę z ekspresu
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta (3 min. piechotą do najbliższego przystanku tramwajowego)

How to Apply?

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:  loc.jobs@argosmultilingual.com z kodem w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w umowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji warunków umowy o dzieło podpisanej z ARGOS Translations Sp. z o.o., ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków, Polska (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. i Polityką prywatności Argos Translations Sp. z o.o., dostępną pod adresem http://www.argosmultilingual.com/privacy-policy).

Please include the following statement: I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of this and future recruitment processes at ARGOS Translations Sp. z o.o., ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków, Poland (in accordance with the Polish Personal Protection Act of 10.05.2018 and Argos Translations Sp. z o.o Privacy Policy located at http://www.argosmultilingual.com/privacy-policy). ”