We are looking for a
Specjalista ds. DTP i multimediów

Kraków Office (Poland)

Opis Stanowiska

Pracownik będzie się zajmował składem, lokalizacją plików multimedialnych oraz przygotowywaniem do lokalizacji i publikacji (w formie elektronicznej lub drukowanej) dokumentów wielojęzycznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • zaawansowana znajomość systemu operacyjnego Windows
  • znajomość programów Adobe Creative Suite, poparta doświadczeniem w ich wykorzystaniu, w tym programów do edycji wideo oraz animacji (Adobe Premier Pro, Adobe After Effects)
  • znajomość pakietu MS Office
  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe przy wykonywaniu składu publikacji lub materiałów reklamowych
  • doświadczenie w realizacji projektów e-learningowych
  • znajomość oprogramowania do produkcji szkoleń: Articulate StoryLine, Adobe Captivate
  • znajomość Adobe Animate (Flash) wraz z podstawową znajomością Action Scripts
  • wiedza na temat tworzenia grafiki na potrzeby druku oraz internetu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność i przykładanie wagi do szczegółów

Mile widziane:

  • doświadczenie w składzie dokumentacji wielojęzycznej
  • znajomość aplikacji FrameMaker i QuarkXPress
  • znajomość systemu operacyjnego Mac OS X
  • znajomość narzędzi CAT
  • umiejętność pracy z programami do tworzenia/edycji fontów
  •  podstawowa wiedza na temat edycji dźwięku
  • znajomość platformy e-learningowej moodle

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę w pracy, imprezy firmowe oraz pyszną kawę z ekspresu
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta (3 min. piechotą do najbliższego przystanku tramwajowego)

How to Apply?

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: dtp.jobs@argostranslations.com z kodem DTP w temacie wiadomości.

 Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszelkich procesów rekrutacyjnych prowadzonych w firmie Argos Translations Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mogilskiej 100, 31-546 Kraków, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).

Please include the following statement: “I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of this and future recruitment processes at ARGOS Translations Sp. z o.o., ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków, Poland (in accordance with the Personnel Protection Act of 29.08.1997 no. 133 position 883).”